img
Zapraszamy do współpracy handlowej na produkty marki Sun-life
Mata Bambusowa

Najnowocześniejsze urządzenie z kategorii mat masujących, w którym zastosowano kilka technik masażu wraz z leczniczym działaniem płytek bambusowych 

Mate wykończono eleganckim materiałem typu Pantery


OPIS MATY MASUJĄCEJ GRAND MED BAMBOO

Dwustronnie masująca mata z podkładem bambusowym i opcją masażu shiatsu - idealna dla osób cierpiących na bóle mięśni i kręgosłupa Mata Grand Med Bamboo łączy masaż chiński, w tym metodę shiatshu z nowoczesną techniką wykorzystującą komputerowy system sterujący. Shiatshu to najstarsza forma leczenia poprzez uzdrawianie rękoma. Polega na stosowaniu ucisku dłoni i technik manipulacyjnych w celu usunięcia dolegliwości i stanów chorobowych. Mata posiada 8 silniczków masujących: wibrujący masaż i kule, które doskonale rozluzniają zmęczone mięśnie.

CZTERY STREFY MASAŻU

Możemy wybierać program masażu, zakres masowanych miejsc i płynnie regulować zarówno intensywność, jak i prędkość masażu. Mata doskonale masuje szyję i ramiona, plecy, pośladki i uda oraz łydki. Dostępna jest opcja masowania wybranej strefy lub automatyczny masaż wszystkich stref po kolei.

W WALCE Z BÓLEM MIĘŚNI ZMĘCZENIEM I STRESEM

Mata jest poręczna i łatwa w użyciu w domu, w miejscu pracy, podczas podróży. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących przez dłuższy czas w jednej pozycji lub długo siedzących przed komputerem, telewizorem, którzy czują się przemęczeni, zestresowani, czy też którym dokuczają dolegliwości kostno-stawowe.

UGNIATANIE,PULSOWANIE,ROLKOWANIE

napędzany przez cztery mechanizmy, porusza się ruchem okrężnym, masując kark, barki, plecy, talię, pośladki i uda.
Wałki masujące powoli i delikatnie rozcierają mięśnie utrzymujące nasz kręgosłup we właściwej płaszczyźnie, pozwalając nam uzyskać stan głębokiego relaksacji.

- wspomaga leczenie stanów zwyrodnieniowych I reumatycznych kręgosłupa 
- zmniejsza dolegliwości bólowe ciała, zmniejsza napięcie mięśni I stawów 
- stymuluje krążenie krwi w organizmie 
- poprawia metabolizm

 

MATA STEROWANA PILOTEM

Mata jest dwustronna, wykonana z wytrzymałych i komfortowych materiałów. Z jednej strony miły w dotyku materiał typu panterka i płytki bambusowe zabezpieczające ciało przed poceniem się i intensyfikujące rehabilitacyjno- relaksacyjne efekty maty. Z drugiej pokrycie z mocno zaznaczonymi Pilot do materaca bamboo poduszkami w kolorze stalowym. W zależności od indywidualnych preferencji czy pory roku wybieramy jedną ze stron. Mata sterowana jest prostym w obsłudze, funkcjonalnym pilotem. Automatycznie wyłącza się po 15 minutach funkcjonowania.

MASAŻ UGNIATAJĄCY

Ugniatający ruch wałków do masażu rozluźnia stawy kręgosłupa i działa na głęboko położone warstwy mięśni.

- pobudza receptory ośrodkowego układu nerwowego

- rozluźnia

- poprawia ogólna sprawność naszego organizmu

- jest zbawienny po wielogodzinnej siedzącej pracy

PARAMETRY TECHNICZNE

Wymiary maty: długość - 176 cm, szerokość - 59 cm Zasilanie: 12V Moc: 20 W

OPAKOWANIE ZAWIERA

dwustronnie masującą matę z podkładem bambusowym

zasilacz sieciowy pilota instrukcję obsługi w języku polskim