img
Zapraszamy do współpracy handlowej na produkty marki Sun-life

Poduszka masująca Jade Maxi Well

Profesjonalna poduszka masująca Maxi-Med to produkt, który doskonale nadaje się nie tylko kierowców, ale różwnież wszystkich innych osób spędzających dużo czasu w trybie siedzącym. Maxi-Med to produkt łączący w sobie swobodę i wygodę jaką dają przenośne aparaty do masażu ze skutecznością znaną z foteli masujących. 


 PODUSZKA MASUJĄCA MAXI-WELL 3 Z GŁOWICAMI JADEITOWYMI

 

Poduszka Masująca z Głowicami Jadeitowymi ( Nefrytowymi )

Doskonałe Połączenie 3 Funkcji: 

 

Masaż Shiatsu + Masaż Wibracyjny + Nagrzewanie

W pełni profesjonalna poduszka masująca to nie tylko elegancki wygląd i miła w dotyku ekoskóra, ale również funkcje, dzięki którym każdy użytkownik przekona się o najwyższej jakości tego urządzenia.

Poduszka masująca oferuje masaż Shiatsu, czyli system obracających się kul, które masują wybrane partie ciała. W poduszce zamontowano także silniki do masażu wibracyjnego - jest to idealne połączenie, ponieważ czasem potrzebujesz delikatnego masażu (wtedy włączasz masaż wibracyjny), a czasem mocniejszego (czyli masażu Shiatsu). Dodatkowo Poduszka ta posiada funkcję podgrzewania (Głowice z kamieni Nefrytowych). Wszystkie te 3 funkcje mogą być włączone jednocześnie lub działać niezależnie (pojedynczo).

 

Masaż Wybranych Partii Ciała

Pewnie zastanawiasz się, które części ciała można masować przy pomocy poduszki Shiatsu? Otóż nie ma żadnych ograniczeń - możesz masować dowolne partie ciała w pozycjach wygodnych dla Ciebie (na leżąco, na siedząco..). Możesz masować kark, plecy, nogi, stopy...co tylko zechcesz.

 

Relaks i Zdrowie Bez Leków

Obecnie ludzie w wielu przypadkach, kiedy doskwiera im ból lub inne dolegliwości, nie potrafią się obejść bez leków. Niestety nie zdają sobie z tego sprawy, że tabletki pomagając np. pozbyć się bólu, przy okazji robią wielkie spustoszenie w organizmie, ponieważ jest to szkodliwa chemia! Dlatego też warto poszukiwać alternatywnych rozwiązań, które nie będą szkodzić naszemu zdrowiu. Poduszka masująca Shiatsu może rozwiązać niektóre problemy zdrowotne lub przynajmniej zminimalizować konieczność stosowania leków. Oprócz właściwości relaksacyjnych, poduszka poprawia krążenie krwi, niweluje ból pleców, mięśni i kręgosłupa, wspomaga walkę z chorobami, które są związane z układem kostnym (np. stawy). Poduszka pozytywnie działa na ogólne samopoczucie człowieka - np. regularnie masując stopy, w których znajduje się ponad 30 punktów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych, można pozbyć się wielu dolegliwości.

 

Poduszka masująca MAXI-WELL 3 posiada głowice jadeitowe (nefrytowe)

 

Naturalne siły nefrytu zostają wzmocnione poprzez
dodatkowe podgrzewanie. Zwiększa się intensywność naturalnego promieniowania fal podczerwieni, wysyłając je wraz z ciepłem głęboko w budowę mięśni.

.

PRZEBIEG MASAŻU Z PODUSZKĄ MAXI-WELL 3

 

Najważniejsze punkty uciskowe, które tworzą bazę dla akupunktury i akupresury, znajdują się w obrębie kręgosłupa. Każdy masaż Jade koncentruje się właśnie na punktach wzdłuż kręgosłupa. W pozycji leżącej będziecie masowani wzdłuż kręgosłupa ciepłymi kuleczkami Jade. Pola energetyczne (Meridiany) są stymulowane ciągłym i delikatnym ruchem po całej linii kręgosłupa (należy przestawiać poduszkę z karku aż do lędźwi z 3-4 min czasem masażu danego miejsca - po prostu odchylamy sie aby poduszka opadła niżej). Regularne stosowanie masażu Jade pomaga utrzymać ciało w dobrej formie i osiągnąć zamierzone cele.

 

OPIS URZĄDZENIA MAXI-WELL 3

 

- 4 głowice masujące wykonuje masaż obrotowy,ugniatający,rolujący który bezpośrednio działa na tkanki łaczne,mięsnia oraz kości, stymuluje punkty akupunktury, łagodzi zmęczenie,ból,przyśpiesza krążenie krwi, poprawia metabolizm


- łatwy w obsudze pilot umożliwia dobranie odpowiedniego stopnia nagrzania głowic.


- elegancki wygląd i wykonanie poduszki:wykonana z wysokiej jakości skóry.


-uniwersalny kolor oraz bardzo wydajny i cichy silnik zapewnia dodatkowy komfort użytkowania


- bezpieczeństwo użytkowania: urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przeciązeniem termicznym. W razie przegrzania silnika urządzenie automatycznie wyłaczy sie i będzie gotowe do dalszego użytkowania po ostygnięciu.

 

- przystępna cena sprawia że urządzenie jest dostępne dla każdego

 

Poduszka nadaje się dla osób które już mają problemy typu :

 

- bóle mięśni na odcinku całego kręgosłupa

 

- sztywnienie mięśni spowodowane wadami kręgosłupa lub na tle emocjonalnym

 

- częściowy brak popędu seksualnego

 

- brak kondycji fizycznej z przyczyn pracy / trybu siedzącego

 

- brak ruchu

 

- lekkie schorzenia kręgosłupa (warto zasięgnąć opinii swojego lekarza !)

 

- stres , nerwica, nadpobudliwość nerwowa (wsparcie leczenia depresji)

 

- inne z zalecanym masażem do terapii i rehabilitacji w/g uznania lekarza

 

Wymiary urządzenia: 36x28x16cm
Długość przewodu zasilającego: 150cm
Wymiary opakowania: 39x28x14cm

 

         

Udzielamy naszym firmom gwarancji 5 LAT

 

na poduszkę do masażu MAXI-WELL 3